Program

Podczas festiwalu na naszej scenie, jak zwykle, będzie się sporo działo! Zaprezentuje się masa zespołów z różnego pokolenia i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, coś do będzie odpowiadało gustom! Jeśli znudziły Ci się masowe festiwale, piosenki puszczane na co dzień w radiu i telewizji i szukasz inspiracji, to Pifpaf Festiwal zapewni to Tobie.granulat parafinowy Podczas każdej edycji dbamy o różnorodność oraz o wysoki poziom wykonawców.roboty żelbetowe Staramy się nie zawieźć naszych stałych fanów, ale też zachęcać kolejne osoby do uczestniczenia w tym wyjątkowym święcie muzyki. Nasz festiwal pokazuje wykonawców, którzy tworzą po prostu coś innego i niestandardowego.

Prócz tego w programie przewidziano masę innych atrakcji. O wszystkich zmianach w programie i zawirowaniach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że podobnie jak podczas poprzednich edycji i na tej frekwencja oraz co najistotniejsze publiczność dopisze! O całą resztę zadbają zespoły muzyczne, które postarają się Was rozruszać i pokazać coś niebanalnego, twórczego oraz niekomercyjnego.

W międzyczasie będziecie mieli okazję uczestniczyć w ciekawych dyskusjach, porozmawiać z innymi o muzyce i nie tylko oraz zapoznać się z zespołami. Zapraszamy i do zobaczenia na Pifpaf Festiwal! Z nami nie będziesz się nudził.

zid.pl