Festiwal

Festiwale muzyczne to wyjątkowe święta. Jeszcze do niedawna te największe i najbardziej znane odbywały się w wielu miejscach na świecie, jednakże Polska niczym szczególnym nie mogła się poszczycić. Od kilku lat sytuacja się znacząco zmienia.domów całorocznych Kaszuby Obecnie w naszym kraju ma miejsce szereg bardzo znanych festiwal, na które zjeżdżają się największe gwiazdy oraz goście z całego świata.https://rehabilitacjadzieciom.eu/integracja-sensoryczna/ Kolejne edycje świąt muzycznych pokazują, że dziś Polska pod kątem organizacji festiwali nie odbiega niczym od innych krajów i możemy stwierdzić nawet, że cieszy się sporą renomą. Co jednak z zespołami, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę muzyczną lub też istnieją od wielu lat, ale za to nie mogą się wybić? Właśnie dla nich idealną opcją jest Pifpaf Festiwal.

Festiwal

Stawiamy przede wszystkim na tych, którzy tworzą coś spoza kanonu. Jak powszechnie wiadomo, zespoły i promowane utwory muszą spełniać pewne normy, by stały się hitami. My się takimi wytycznymi nie kierujemy! Jeśli tworzysz muzykę niezależną, alternatywną, wymykającą się konwencjom czy też nieco bardziej kontrowersyjną, to u nas się odnajdziesz. Festiwal Pifpaf pokazuje, że polska muzyka posiada wiele odsłon, niekoniecznie komercyjnych. Na scenie działa mnóstwo twórców zdolnych, ale niemających okazji do zaprezentowania swych możliwości.

My dajemy szansę. Podczas festiwalu odbywa się masa koncertów, ale nie tylko. Pifpaf to również warsztaty, dyskusje i szereg imprez towarzyszących. To przede wszystkim idealna okazja do spotkań i rozmów. Zapraszamy wszystkich, którym muzyka nie jest obojętna. Wspieramy i promujemy kulturę i muzykę niestandardową. Na Pifpaf festiwal poznasz masę ludzi o podobnych preferencjach i zainspirujesz się. Muzyka nie musi być nudna i jednakowa, co pokazują występujące na naszej scenie zespoły.

naprawa i serwis obrabiarek i tokarek